Uzmanlar Ne Diyor

Şu an arıtma suyu içiyorum. Hem iş yerinde hem evimde arıtma cihazım var. Filtresini kontrol ediyorum. İmkânı olanlar evlerine iyi ve güvenilir bir filtre cihazı taktırabilirler.

Uzm. Dr. Ender SaraçSağlıklı Yaşam Uzmanı

Pet ve damacana suları almayın, içmeyin. Su arıtma cihazları kullanın. Arıtma cihazları faydalıdır.

Prof. Dr. Erkan TOPUZŞişli Kolan Hastanesi

Evlere monte ettireceğiniz “ters ozmos” (Reverse Osmosis) su arıtma sistemiyle şehir suyunu arıtarak elde edeceğiniz suyu güvenle içebilirsiniz.

Prof. Dr. Osman MÜFTÜOĞLUYaşasın Hayat Kliniği

Bence en mantıklı olan çok aşamalı bir filtre planı. Ardından elinizde filtre ettiğiniz bir şişe su olacak. Hem de piyasadaki ticari sulardan çok daha ucuza. Ben kendi evimde böyle yapıyorum.

Dr. Mehmet ÖzColumbia Üniversitesi - Başkan Yardımcısı

Kullanıcılar Ne Diyor

Özel Medicabil hastanesi adına araştırma yaptığım su arıtma firmaları arasında kurumsal ve işinde kaliteyi önemseyen tek firma Rainwater su sistemleri oldu. Yaklaşık 1 yıllık çalışma süresinde verilen hizmet ve cihazların kalitesinden çok memnunuz.

Ahmet ÖZCANMedicabil Hastanesi

Bursa’da çocukluğuma ait en güzel anılarımdan biri musluktan kana kana içtiğim mis gibi lezzetli Uludağ suyuydu. Ne yazık ki gelişen sanayi, büyüyen kent, kirlenen doğa bu imkanları elimizden aldı. Şehirde sağlıklı ve lezzetli su içmek lüks olmuşken Rainwater ile buluştum. Rainwater firmasına, çalışan ekibine en içten dileklerimi sunuyorum. Beni anılarda kalan keyifle buluşturdukları, bu tadı bilmeyen oğluma bu keyfi tattırdıkları için çok teşekkür ederim.

İlke KahramanYeşil Bursa Eczanesi

Çok değerli Rainwater ailesiyle tanışmamızdan ve evimizdeki sistemi kurduktan sonraki destekleri ve kaliteli suyla buluşmamızı sağlamaları bizim için büyük şans ve mutluluktu. Bundan sonraki ev ve iş yerlerimizde de Rainwater sistemleri kurmayı planlamaktayız. Hepinize başarılar ve mutluluklar dilerim.

Op. Dr. Murat ERDEMİR

Rainwater ürününüzü kullanmaya başladım. Gerçekten geç kalınmış bir ürünmüş. Şu an kullanıyorum ve çok memnunum. Ürünün satışından teknik servise kadar tüm aşamalardan gayet memnun kaldım, kesinlikle profesyonel bir ekibiniz var. Kısacası bu ürünü herkese tavsiye ederim.

Sezer ÜÇÜNCÜ

Su arıtma cihazınızı hem evimde hemde iş yerimde yıllardır kullanıyorum. Suyun tadını berraklığını ve hijyenik özelliğinin, hizmet kalitesinin, kullanımda pratik olarak kaliteli su elde etmenin keyfini yaşıyorum. Sağlık ve kolaylık için tavsiye ederim.

Nazlı İLAYYılmazlar

Rainwater ürünlerini iki yıldır fabrikamızda ve şubelerimizde kullanıyoruz. Servis hizmetlerinden ve üründen memnunuz. Hiç bir sorun yaşamadık. Çok lezzetli ve sağlıklı su elde ediyoruz.

Bülent Sezer EROLUzay Pastaneleri

Firmamızda çalışan sayımız 250’dir. Rainwater’a merkezi sistem arıtma yaptırdık. Çalışanlarımız ve ben çok memnunuz. Hazır aldığımız sulardan çok daha kaliteli su içiyoruz. Teşekkürler Rainwater.

Öztuğ OtomotivHasanağa OSB.

Rainwater’ı 3 aydır kullanıyoruz. Hem cihazlarınız çok şık, hem de su kalitesini çok iyi buluyorum. Rainwater’a teşekkürler.

Vefa DİLMAÇDörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Ben ve ailem yıllardır Rainwater su arıtma cihazı kullanıyoruz. Damacanadan kurtulduk. Sonsuz teşekkürler.

Aykut OCAK

Yaklaşık 1 yıldır otelimiz personel ünitelerinde Rainwater su arıtma sistemi kullanıyoruz. Üretilen su kalitesinden memnunuz. Rainwater ailesine Almira Otel olarak teşekkür ederiz.

Osman YİNANÇAlmira Otel

Fabrikamızda Rainwater su arıtma cihazı kullanmaktayız. Suyun Kalitesi gayet güzel. Olumlu tepki almaktayız. Rainwater’a teşekkür ederiz.

Selda Aykırca ERDOĞANRudolf Duraner - Bursa OSB

Rainwater su arıtma sistemini kullanmaktayız. Hayatımıza sağladığı kolaylık memnuniyet verici. Dileyen herkese tavsiye ederiz.

Meliha BARIŞIKCimak Petrol

Rainwater su arıtma sisteminden oldukça memnunuz, güvenle kullanıyoruz. Herkese tavsiye ederim.

Semra ULUSOYDiş Hekimi

Su arıtma cihazınızı hem kışlık hem de yazlık evimde 2 yıldır kullanıyorum. Suyun lezzeti inanılmaz güzel. Tavsiye ediyorum.

Dr. Fatma KELEŞ

Yıllarca iyi bildiğimiz damacana suları tükettik. Ta ki Rainwater su arıtma cihazıyla tanışana kadar. Çok memnunum. Çevremdeki herkese şiddetle öneriyorum.

Murat KASAP