ŞİŞE YA DA DAMACANA SU MU KULLANIYORSUNUZ?

Oysa sağlık, yaşam kalitesi ve para tasarrufuna önem veren milyonlarca aile, musluk, kuyu, hatta deniz sularından içme suyu üreten yüksek teknoloji ürünü su arıtma cihazlarını kullanmaya çoktan başladı.
Bu cihazlar ile elde edilen sular, daha GÜVENLİ, daha EKONOMİK, daha TEMİZ, DAHA LEZZETLİ ve daha SAĞLIKLIDIR.

Arıtılmış musluk sularının satın aldığınız şişe ve damacana suları kadar iyi olamayacağını, ya da bu cihazları alıp kullanacak maddi gücünüz olmadığınızı düşünüyorsanız, bir kaç dakikanızı sitemizi incelemeye ayırmanız pek çok yönden menfaatinize olacaktır.

ARITILMIŞ SUYUN KALİTESİNE VE TEMİZLİĞİNE GÜVENEBİLİRMİYİZ?

Reverse osmosis teknolojisini kullanan içme suyu arıtma cihazlarımız, musluk, kuyu ve benzeri sulardaki tüm zararlı maddeleri herhangi bir kimyasal madde kullanmadan ‘moleküler düzeyde’ temizler. Doğada bulunamayacak kadar saf ve sağlıklı hale gelen su, kendi mutfağınızın sıhhi ortamında ‘el değmeden’ kullanımınıza sunulur.

Kaliteli bir reverse osmosis sistemi ile temizlenmiş bir sudan daha temiz ve daha hesaplı bir suyu, artık ne doğal kaynaklarda, ne de damacanalarda bulmak mümkün değildir. Yapılan araştırmalar sadece musluk sularının değil, iyi olduğu sanılan pek çok kaynak suyunun da çevre kirlliliğinden dolayı içilemez hale geldiğini göstermiştir. Şişe sularına karşı her yönden daha iyi olduğunu fark edip, reverse osmosis arıtıcıları kullanmayı seçen ve sayıları her gün çığ gibi artan milyonlarca memnun kullanıcının olması, Amerika’nın bazı eyaletlerinde bu cihazların kullanımının yasalarla zorunlu tutulması gibi örnekler, bu teknolojinin ne kadar avantajlı ve güvenilir olduğunun en sağlam kanıtıdır.

Aşağıdaki analiz tablosu ve binlerce benzerinde de görebileceğiniz gibi, reverse osmosis ile arıtmanın kalitesi bilimsel olarak ispatlanmıştır. Bu suları içerken ve kullanırken farkı hissedeceğiniz gibi, isteyen herkes güvendiği bir yerde test yaptırarak sonucu gözleriyle de görebilir. RO sistemler evlerde, hastanelerde, laboratuarlarda, çocuk yuvalarında, lokantalarda, fırınlarda, şişe suyu, meşrubat, gıda üretim endüstrilerinde, deniz suyundan içme suyu elde etmede, hatta uzay araçlarında atık sulardan içme suyu elde etmede yıllardır güvenle kullanıyor.

“Ben arıtılmış suya güvenmiyorum, kesinlikle içmem, parasını verip en iyi, en pahalı suları alıyorum” diyenler bile aslında kendilerini kandırıyorlar. Çünkü maalesef, ne fiyat, ne de marka, temiz ve sağlıklı şişe ya da damacana suyu garantilemiyor. Ayrıca parayla aldığınız suların çoğu da zaten arıtılmış su. Meşrubat, gıda, şişe ve damacana sularının çoğu, arıtma sistemleri ile ham su tabir edilen kaynak, şehir şebekesi ya da kuyu sularından üretiliyor. Ciddi firmaların ürettiği bu sular da sağlıklı, fakat size ulaşana kadar pek çok aşamadan geçtikleri için, evinizde, size ait ve de kontrolü sizde olan bir cihazla üretilen sular kadar sağlıklı ve temiz olmaları mümkün değildir.

İÇME SUYU GİDERİNİZİ BİLİYORMUSUNUZ?

Çoğu ailenin şişe ya da damacana su alırken 2-3 günde bir 5-10TL verdiği için önemsemediği, belki de hiç hesaplamadığı içme suyu gideri ayda 50TL-100TL arasındadır. Oysa arıtma cihazlarımız 15-20 kat ucuza su üreterek, içme suyuna harcadığınız her 100 liranın 90-95 lirasının cebinizde kalmasını sağlar. Cihazlar, bu inanması güç tasarruf sayesinde sağlığınızın ve damak zevkinizin yanısıra bütçenizi de korur. Her sene yaklaşık 500TL ile 1000TL arasında bir giderden ömür boyu kurtulursunuz.

CİHAZLARIN SATIN ALMA MALİYETİ?

İlk elden aracısız satışımız, çok uygun özel fiyat ve ödeme imkanlarımız bütçenize en ufak bir yük getirmez. Damacana ya da şişe suyu satın almaktan kurtularak yapacağınız tasarruf, su arıtma cihazlarımızdan birini satın almak için fazlası ile yeterli. Yapmanız gereken şey sadece telefonla ihtiyacınıza en uygun cihazın siparişini vermek.

MEMNUNİYET GARANTİLİ

Cihaz kurulumu yapılıp sonucu siz de onayladıktan sonra nakit ya da kredi kartı ile evinizde ödeme yapabilirsiniz. Bu sayede ne olduğunu bilmediğiniz bir cihaz alarak kötü bir sürprizle karşılaşmanız ve memnun kalmayacağınız bir alışveriş yapmanız söz konusu olmayacaktır.

Firmamız tarafından satış ve servis hizmeti verilen ürünler, kendini ispatlamış dünya markalarının, kaliteli, garantili, orijinal ürünleridir. Firmamızda ucuz ya da pahalı hiçbir şekilde menşei belirsiz, kalitesiz, orijinal olmayan cihazlar satılmamaktadır.

SUYU KAYNATARAK ZARARLI MADDELERDEN KURTULMAK MÜMKÜN MÜ?

Pahalı şişe sularından tasarruf etmek için aldıkları suyu sadece içmek için kullanan pek çok aile, yemek ve çaylarda kaynadığı için temizlendiğini düşündükleri musluk sularını kullanarak sağlıklarını tehlikeye atıyorlar. Bu davranışın sonuçları musluk suyuyla iyi suyu karıştırıp kullanmaktan farksızdır ve parayla iyi içme suyu almanın bütün faydalarını yok eder.

Suyu kaynattığınız zaman, ısı nedeniyle enerji seviyesi artan su molekülleri sıvıdan kopup buharlaşırlar. Şayet bu buharı tekrar yoğunlaştırıp sıvı hale getirebilirseniz elde edeceğiniz şey saf sudur ve güvenle kullanabilirsiniz. Su arıtma cihazlarının bazılarında da kullanılan bu işleme damıtma (distilasyon) adı verilir.

Kaynayan kısımda ise, suya tuz ya da şeker gibi karışmış olan zararlı maddeler aynen kalır. Kaynatarak tuz ya da şekerden nasıl kurtulamıyorsak, diğer zararlı maddelerden de kurtulmamız mümkün değildir. Kaynatmak sadece mikroorganizmaları öldürür.

NEDEN RAINWATER VE REVERSE OSMOSİS SİSTEM

 • Çünkü RAINWATER cihazları 10 YIL üretici firma garantisi altındadır.
 • 12 ay boyunca ücretsiz ürün iade garantisi.
 • RAINWATER ürünleri ile suda biyolojik, kimyasal eya bakteriyolojik arıtım yapılır.
 • Dünyaca kabul görmüş bu sistem başta NASA olmak üzere diğer bütün dünya çapındaki kuruluşlarda kullanılmaktadır.
 • Paradan ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Aile bütçenize sürekli katkıda bulunur.
 • Duran su sürekli bakteri üretir. Reverse Osmosis Sistemi sürekli sağlıklı, güvenli ve taze su imkanı sunmaktadır.
 • Dünyaca kanıtlanmış olan kanserojen maddeler içeren plastik hammaddesinde bekleyen ve defalarca aynı damacanalara doldurulan sular yerine çok daha güvenli olan Reverse Osmosis Sistemle akışkan suyu tüketeceksiniz.
 • Sebze ve meyvelerinizi damacanadan daha kaliteli bir suyla yıkama imkanı sunar.
 • Su kaynadığında sadece mikroplar ölecektir. Fakat suyun içindeki var olan yoğun metal, pas, kireç tarzında tortular kaynatılarak giderilmez.
 • İçtiğimiz çay, kahve ve yediğimiz yemekte damacanadan daha kaliteli bir su kullanma imkanı sağlar.
 • RAINWATER ürünleri uluslararası birçok sağlık örgütünce onaylanmıştır.
 • Tüm RAINWATER sistemleri çevre ile uyumludur.